breadcrumbs_revolution_theme

Шановні покупці, відносьтеся відповідально до отримання товару, не доручайте отримання товару стороннім людям! Як можна отримати товар:


Спосіб №1 САМОВИВІЗ м. Київ, проспект Академіка Корольова, 1 (на Південній Борщагівці). Перед самовивезенням необхідно зв'язатися із нами. Самовивіз актуальний протягом дня, після чого замовлення скасовується без попередження! По Києву доставка кур'єром не здійснюється! Доставка негабаритних запчастин по Києву здійснюється Новою Поштою на найближче до Вас відділення.

 

Спосіб №2 НОВА ПОШТА. Доставка кур'єрською службою Нова Пошта здійснюється згідно з тарифами компанії перевізника. Є післяплата (оплата при отриманні). Негабаритні запчастини надсилаються без передоплати. Габаритні запчастини відправляються за частковою передоплатою (у разі неявки за посилкою на відділення протягом 6 днів, посилка повертається назад до Києва, передоплата в даному випадку не повертається). Вартість послуг доставки оплачує отримувач. Усі відправки застраховані перевізником від пошкоджень, а також втрати. Крихкі кузовні запчастини (бампера, капоти, двері, кришки багажника, лобові та задні скла, підкрилки, крила) відправляються ЗА ПЕРЕДПЛАТОЮ в захисній решетуванні або flat-боксі.


Увага! При отриманні посилки на відділенні кур'єрської служби доставки обов'язково перевіряйте комплектність товару та відсутність механічних пошкоджень при транспортуванні. У разі виявлення пошкоджень Вам необхідно відмовитися від отримання такого товару та негайно зв'язатися з нами.