Запчастини Renault Duster 2 (2018-...)

Renault Duster (Рено Дастер) – передньо-або повнопривідний кросовер класу «К1». Друге покоління моделі вперше показано під брендом Dacia на Франкфуртському автосалоні у вересні 2017 року, під шильдиком Renault постачається на ринки Африки, Індії, Південної Америки, України та Росії.

Заява шеф-дизайнера компанії Лоренса ван ден Акера про те, що у другому поколінні Duster усі кузовні панелі змінені, не здається надто переконливим – модель цього покоління дуже схожа на попередню. Вся справа в тому, що дизайнери хотіли зробити дизайн таким, що йде «в ногу з часом», але при цьому залишити його повністю впізнаваним. У результаті - змінені фари зі світлодіодними ходовими вогнями, світлодіодні задні ліхтарі, виконані у формі квадрата, грати радіатора з іншим оформленням, переглянуті передній і задній бампери, ефектніші підштампування на бічних панелях і розширені колісні арки. Габарити майже не змінилися – 4341 мм довжини та 1804 мм ширини, з менш очевидних відмінностей – зміщене на 100 мм вперед лобове скло.


 Друге покоління Renault Duster отримало багате оснащення. Так, у списку можливого обладнання є система Stop & Start, камери кругового огляду, система контролю сліпих зон і задній парктронік, клімат- і круїз-контроль, система безключового доступу з кнопкою запуску двигуна, а також мультимедіа-система Media Nav Evolution з можливістю підключення через Bluetooth, навігацією та рекомендаціями для водіння у нижчій витраті палива.