Запчастини Renault Logan 2 MCV (2013-2020)

Renault Logan MCV (Рено Логан універсал) – друге покоління універсала, що випускається з 2013 року. В Україні модель дебютувала у вересні цього року. На європейських ринках автомобіль більше відомий під брендом Dacia. Автомобіль зберіг практичність і універсальність, але отримав більш елегантний кузов універсал і одну підйомну, а не дві задні двері. Тепер Logan MCV пропонується лише у п'ятимісцевому виконанні.

Друге покоління Logan MCV стало на 19 мм довшим за свого попередника, але при цьому колісна база у нього менша на цілих 270 мм. Адже тепер Logan седан та Logan MCV мають однакову платформу. Втім, зменшення колісної бази не позначилося на просторі в салоні чи місткості багажника. Його об'єм складає 573 літри, а якщо скласти спинки задніх сидінь, то можна отримати 1518 літрів корисного об'єму для вантажів.

У салоні Logan MCV ідентичний седану. Тут така ж нова панель з більш досконалих та якісних матеріалів, елементи оздоблення, кермо та сидіння. Список стандартних опцій чималий: дві подушки безпеки, кондиціонер, передні електросклопідйомники та магнітола, яка вміє читати формат MP3, а також зі слотом USB та протоколом Bluetooth. Усього ж є два рівня оснащення - Authentique і Expression. Більш оснащена версія відрізняється наявністю клімат-контролю, бортового комп'ютера, задніх електросклопідйомників, дзеркал з електроприводом та підігрівом, а також протитуманками та рейлінгами на даху для кріплення зовнішнього багажника. Як опція доступна система MediaNAV із сенсорним екраном 7 дюймів та навігаційною системою, що унікально для такого класу автомобілів.

На нашому ринку Renault Logan MCV буде доступний як з бензиновими, так і дизельними двигунами. Два бензинові агрегати - це 1.2 потужністю 73 к.с. та 1.6 потужністю 80 к.с. Дизель добре знайомий нам за іншими моделями Renault - це 1.5-літровий мотор, що видає 84 кінські сили. Вибору коробок немає - тільки "механіка". Проте версії з двигуном 1.2 можуть поставлятися із заводським ГБО, що працює на пропан-бутановій суміші. Газовий балон у таких машинах займає місце запаски під підлогою багажника, не зменшуючи його обсяг.