Запчастини Dacia Logan (2005-2012)

Dacia Logan (Дачія Логан) – перша модель компанії Dacia, розроблена інженерами групи Renault на корпоративній платформі Renault-Nissan. Подано в червні 2004 року. Початок продажів із вересня 2004 року.

Dacia Logan є логічним продовженням спільної роботи концерну Renault та компанії Dacia. Було повністю переобладнане виробництво, запроваджено загальні для альянсу Renault-Nissan стандарти якості, логістики та сервісу. Logan відкриває нову еру Dacia. Сучасний, стильний і водночас лаконічний дизайн Дачія Логан відмінно розкриває характер цього автомобіля та запрошує Вас вирушити на ньому так далеко, як Ви того забажаєте.

Місце водія автомобіля Дачія Логан є надзвичайно зручним, а всі прилади керування легкодоступні. Внутрішній дизайн Dacia Logan відрізняється продуманістю та зручністю всіх компонентів. Панель приладів оснащена повним набором необхідного обладнання, включаючи тахометр та бортовий комп'ютер. Розміри Dacia Logan Вас приємно здивують - за своєю довжиною 4250 мм, шириною 1735 мм, висотою 1525 мм, а також за обсягом внутрішнього простору він виходить за рамки свого сегмента і наближається до седана класу С, а іноді й перевершує їх. У цьому автомобілі пасажири на першому місці!

Модернізований Dacia Logan (Дачія Логан) – це ще більше простору, стилю та доступності, у поєднанні з якісною збіркою та чудовим співвідношенням ціна-якість. Зовнішність автомобіля Dacia Logan стала ще більш сучасною і життєрадісною. П'ять повноцінних місць та надзвичайно містке багажне відділення об'ємом 510 літрів. Заводська адаптація Logan до наших складних дорожніх та кліматичних умов гарантує надійність та довговічність робіт автомобіля.

Модернізований Дачія Логан зовні нагадуватиме 5-дверний хетчбек Sandero, побудований на тій же колісній базі. Відразу треба сказати - спочатку рестайлінгові автомобілі будуть випускатися тільки під брендом Dacia. Головна відмінність рестайлінгового Logan полягає в іншій "морді". Завдяки іншим переднім фарам, іншому бамперу та решітці радіатора автомобіль Логан став набагато цікавішим. Трохи кращою стала задня частина.