Запчастини Renault Sandero 2 (2013-...)

Renault Sandero (Рено Сандеро) – передньопривідний хетчбек класу «В». Світовий дебют другого покоління моделі відбувся на автосалоні у Парижі у вересні 2012 року.

За ті роки, що вироблявся Sandero першої генерації, назріла необхідність освіжити вигляд автомобіля та його технічну складову. Першими за справу взялися дизайнери, котрі перемалювали хетчбек, що називається, з носа до хвоста, тобто від переднього бампера, до задніх ліхтарів. Та ж доля чекала і на інтер'єр, який, втім, зберіг впізнаваність, але став якіснішим і краще вивіреним з погляду ергономіки. І все це при тому, що Sandero, як і раніше, відрізняється містким для свого класу багажним відсіком – 320 літрів. Зрозуміло, обсяг збільшується, якщо скласти спинку заднього дивана.

Renault Sandero Stepway (Рено Сандеро Степвей) – позашляхова версія передньопривідного хетчбека класу «В». Світова прем'єра моделі відбулася на автосалоні у Парижі у вересні 2012 року.

За традицією, Степвей відрізняється від звичайного хетчбека Рено Сандеро збільшеним дорожнім просвітом, захисним пластиковим обважуванням по периметру кузова та рейлінгами на даху. В іншому, як зовні, так і з технічного погляду, автомобілі ідентичні. Проте, не можна не відзначити, що, порівняно з першим поколінням, друге стало більш сучасним. Це стосується і інтер'єру, і екстер'єру. Більш того, в обробці салону творці автомобіля використовували якісніші і практичніші матеріали, зберігши і 320 літрів об'єму багажного відсіку, що для даного класу автомобілів дуже і дуже непоганий показник.