Запчастини Renault Megane 3 (2009-2016)

Renault Megane III Estate (Рено Меган Естейт) – це сучасний універсал з новим дизайнерським підходом та високотехнологічною начинкою. Його новий динамічний вигляд є результатом пошуку досконалих форм, починаючи від початку програми Megane.

Спортивний вид, що виділяється дизайн. Плавна та динамічна лінія Рено Меган III Естейт випромінює енергію, що віщує високі тягово-швидкісні характеристики. Автомобіль відрізняється особистістю, яка проявляється у найдрібніших деталях, наприклад, у характерній стилістиці задніх ліхтарів.

Renault Megane III Estate забезпечує оптимальний комфорт водію та всім пасажирам. Надзвичайно зручні передні крісла з широким діапазоном регулювання, що дозволяє підігнати їхню установку до статури. Пасажирам, що сидять ззаду, забезпечено зручність та багато місця для ніг. Просторий салон із безліччю речових відділень ставить на комфорт всіх користувачів.

Renault Megane III Hatchback (Рено Меган III Хетчбек) – абсолютно нове покоління п'ятидверного хетчбека класу "C".

Третє покоління Рено Меган III Хетчбек побудовано на тій же платформі, що і Nissan Qashqai, а лінійка силових агрегатів новинки представлена дизельними та бензиновими двигунами потужністю від 85 до 180 к.с. 180-сильний силовий агрегат має об'єм 2-літри і оснащується турбонаддувом. Цікаво, що деякі мотори в лінійці споживають лише 4,9 л. палива на 100 км.

Renault Megane III Hatchback випускається у трьох комплектаціях: Expression, Dynamique та Privilege. Незалежно від вибору вже в базі будуть системи ASR, ESP і CSV, кондиціонер, шість подушок безпеки, підігрів сидінь, бічні дзеркала в колір кузова і електричні склопідйомники вікон.