Запчастини Dacia Logan MCV (2007-2012)

Dacia Logan MCV (Дачія Логан універсал) - нова модель Dacia з кузовом універсал (5- та 7-місна версії) та широкими можливостями. Габаритні розміри Dacia Logan MCV значно перевершують параметри Logan в кузові седан (4450x1993x1640). Організація місця водія в Дачія Логан універсал просторово і функціонально орієнтована на водія, що забезпечує задоволення від поїздки. Великий і добре організований внутрішній простір роблять Logan MCV ідеальним універсалом для великої родини, а також для водіїв, які шукають багатоцільовий місткий автомобіль. Надійний, практичний та функціональний Logan MCV подарує Вам ще більше внутрішнього простору для втілення Ваших ідей!

Завдяки широким можливостям модулюваності сидінь та легко доступним місцям третього ряду – салон Дачія Логан універсал зручний та функціональний. На другому та третьому рядах сидінь можуть комфортно розміститися п'ять дорослих пасажирів високого зросту. Об'єм багажного відділення Dacia Logan MCV модулюється залежно від Ваших потреб: від 200 літрів для семимісної версії, 700 літрів для п'ятимісної версії, до 2350 літрів для Logan MCV у двомісній конфігурації.

Прагнення оптимального поєднання експлуатаційних характеристик та високого рівня комфорту в автомобілі, послужили концепцією для створення Dacia Logan MCV (Дачія Логан універсал). Справді, нелегко знайти аналог такого приголомшливого поєднання універсальності серед інших автомобілів. Крім хороших технічних параметрів, хочеться відзначити досить зручний дизайн автомобіля. У тому, що Logan MCV створений для серйозних цілей, трохи видають розстібні багажні двері, але це не означає, що він виглядає занадто брутально. Витягнута форма кузова, лаконічна решітка та оптика, гарне кругове скління. Так, Dacia Logan MCV безперечно красивий багатофункціональний автомобіль!

Dacia Logan MCV - пропонується у п'ятимісній та семимісній версіях. Задні ряди складаються, а багажне відділення модулюється завдяки частковому складання сидінь. У підсумку, корисний об'єм варіюється від 700 літрів (200 для семимісцевої версії) до 2350 літрів при складених сидіннях другого та третього рядів. Салон універсала Дачія Логан вже став еталоном для порівняння ступеня просторості для автомобілів відразу декількох класів, включаючи компактні мінівени, середній і бізнес класи. Logan MCV – це справді унікальний автомобіль!