Запчастини Renault Megane 4 (2017-...)

Renault Megane IV (Рено Меган IV) – передньопривідний седан класу "C". Дебют третього покоління моделі відбувся на автошоу у Парижі у 2016 році. Седан Megane прийшов на зміну моделі Renault Fluence.

Якщо говорити про кузов, то седан вийшов більшим за хетчбек не тільки за довжиною (4.63 проти 4.36 м.), але по колісній базі (2.71 проти 2.67). Хоча платформа для них використана загальна – модульна CMF C/D. Стилістичні ж відмінності седана Меган починаються за середньою стійкою: більш похилий лінія даху і задня стійка, що плавно переходить у кришку багажника. Вона настільки мала, що при першому побіжному погляді Megane седан можна навіть прийняти за ліфтбек. Варто зазначити, що збереглася візитна картка нового покоління моделі – довгі вигнуті задні ліхтарі. Дизайн салону, що закономірно, ідентичний такому у хетчбека, а от по вільному простору на задньому дивані седан виходить уперед. Багажник також чималий: 503 літри об'єму та метр у глибину. Як опція пропонується відкриття його кришки помахом ноги під заднім бампером.


 Також до переліку оснащення седана Renault Megane можуть входити система Multi-Sense (налаштування "характера" автомобіля), мультимедійна система R-Link2 з 7-дюймовим дисплеєм, підігрів кермового колеса, електропривід гальма стоянки, шкіряний салон і панорамний дах зі зсувним люком. Силові агрегати запропоновані такі. Бензинових налічується два: 1.2 турбо на 130 л. та 205 Ньютоно-метрів та 1.6 атмосферний на 115 сил та 156 Ньютонів. Дизель поки всього один, але який - відомий 1.5 потужністю 110 сил і моментів 260 Ньютонів (з механічною КПП). З автоматом з подвійним зчепленням EDC крутний буде трохи менше, 250 Н/м, але в будь-якому випадку максимум тягового зусилля доступний вже з 1750 оборотів. Та й витрата у змішаному циклі обіцяна лише 4.4 літри.