Запчастини Renault Scenic 3 (2009-2016)

Renault Scenic (Рено Сценік) – це нове бачення багатофункціонального автомобіля, однією з ключових функцій якого є задоволення від керування. Це вдалося досягти завдяки особливим налаштуванням кермового управління та підвіски, проте справжню гармонію зі спортивним характером автомобіля демонструє приголомшливий дизайн Рено Сценік. Він також поєднує сучасний рівень комфорту та максимальну пристосованість до експлуатації у суворих дорожніх умовах.

Задні ліхтарі мають форму бумеранга та підкреслюють легкість, елегантність та стрімкість форм. Можна помітити подібність Renault Scenic з Megane Coupe, якщо зверніть увагу на лінії кузова, які наче набігають на високі борти і закруглюються хвилеподібно на кормі автомобіля.

Рено Сценік уособлює нове розуміння внутрішнього простору, де комфорт має вирішальне значення. Покази приладів чудово читаються, а кнопки знаходяться у найзручніших місцях.

Крім того, Renault Scenic пропонує до 86 літрів додаткового простору у вигляді поличок, ніш та речових відділень, що є найкращим показником у класі. Сидіння мають широкий діапазон регулювань, а водій та пасажири мають чудовий огляд.

Найвищий рівень безпеки втілений у Рено Сценік, за рахунок систем активної безпеки та елементів пасивної безпеки. До таких можна віднести: інженерно грамотно продуману конструкцію кузова із зонами програмованої деформації, високоякісні сплави у вузлах та агрегатах із строго витриманими технологічними критеріями, висока ефективність гальмівної системи та управління, чудова оглядовість із салону, гарна помітність автомобіля у темний час доби, ремені. переднатягувачами, від 4 до 6 подушок безпеки, антиблокувальна система ABS та система допомоги при екстреному гальмуванні AFU, а також система розподілу гальмівних зусиль EBV, адаптивний електропідсилювач кермового керування.

Renault Scenic пропонується у трьох варіантах виконання. Незалежно від типу тканини або рівня обладнання, у всіх випадках пропонується найвищий рівень якості оздоблювальних матеріалів, шумоізоляції та ергономіки.