Запчастини Renault Fluence (2009-2016)

Renault Fluence (Рено Флюєнс) являє собою седан, який за своїми розмірами та характеристиками позиціонується на перетині класу компактних сімейних та бізнес-класу автомобілів.

Автомобіль розроблений за участю міжнародної команди інженрів, у ньому зосереджено весь досвід Альянсу Renault-Nissan. Рено Флюєнс був випущений у продаж у Туреччині та в Румунії у листопаді 2009 року. У 2010 році він вийде на ринок більш ніж у 80 країнах по всьому світу.

Renault Fluence пропонує унікальні технологічні новинки, такі як повністю безконтактна карта доступу та запуску автомобіля, або широка гама аудіопристроїв, на вершині якої представлена система 3D Sound by Arkamys®, підтримка Bluetooth® і цифровий конектор пристроїв Plug & Music.

Автомобіль має гармонійну і збалансовану зовнішність при довжині. Фари витонченої форми переходять в елегантну лінію, яка огинає весь кузов та охоплює багажник. Хромована пластина фальшрадіаторних грат додає передній частині спортивності. Арки коліс, довгий капот та горизонтальні задні ліхтарі, що обрамляють широкий багажник, підкреслюють класичний силует Рено Флюєнс.

Renault Fluence є автомобіль, який легко пристосовується до Вас, завдяки інтуїтивній простоті налаштувань.