Запчастини Renault Captur (2013-...)

Renault Captur (Рено Каптур) – передньопривідний кросовер класу «К1». Світова прем'єра моделі відбулася на автосалоні у Женеві у березні 2013 року.

Дизайнер Лоренс ван ден Аккер, який створював Каптур, не ризикнув використовувати в серійній версії автомобіля ті ж сміливі рішення, які були реалізовані в концепт-карі, проте деяка схожість все ж таки присутня. Його можна знайти, наприклад, в оформленні лицьової частини кросовера. Загалом Каптур вийшов гармонійним і сучасним, що практично гарантує йому чималий інтерес з боку тих, хто віддає перевагу «паркетникам».

Не треба бути мудрецем, щоб зрозуміти, хто є головними конкурентами Renault Captur. Насамперед це, звичайно ж, Nissan Juke, Peugeot 2008 та Opel Mokka. Всі перераховані вище автомобілі багато в чому між собою перетинаються, як по габаритах, так і по оснащенню. Наприклад, довжина Captur, побудованого на платформі Clio четвертої генерації, становить 4,12 метра, тоді як аналогічний показник у Nissan Jule дорівнює 4,135 метра, у Peugeot 2008 – 4,16 метра, а у Opel Mokka – 4,278 метра.