Запчастини Renault Logan MCV (2009-2012)

Прагнення оптимального поєднання експлуатаційних характеристик та високого рівня комфорту в автомобілі, послужили концепцією для створення Renault Logan MCV (Рено Логан універсал). Справді, нелегко знайти аналог такого приголомшливого поєднання універсальності серед інших автомобілів. Крім хороших технічних параметрів, хочеться відзначити досить зручний дизайн автомобіля. У тому, що Logan MCV створений для серйозних цілей, трохи видають розстібні багажні двері, але це не означає, що він виглядає занадто брутально. Витягнута форма кузова, лаконічна решітка та оптика, гарне кругове скління. Так, Renault Logan MCV безперечно красивий багатофункціональний автомобіль!

Renault Logan MCV - пропонується у п'ятимісцевій та семимісцевій версіях. Задні ряди складаються, а багажне відділення модулюється завдяки частковому складання сидінь. У підсумку, корисний об'єм варіюється від 700 літрів (200 для семимісцевої версії) до 2350 літрів при складених сидіннях другого та третього рядів.

Салон універсала Рено Логан вже став еталоном для порівняння ступеня просторості для автомобілів відразу декількох класів, включаючи компактні мінівени, середній і бізнес класи. Logan MCV – це справді унікальний автомобіль!

Renault Logan MCV оснащується двома видами двигунів. Основним критерієм при виборі цих агрегатів були економічність і надійність, перевірена конструкція, простота обслуговування. При цьому, двигуни мають чудові тягові характеристики і чудово працюють у різних кліматичних умовах.

Обидва двигуни автомомбілю Рено Логан універсал агрегатуються механічною 5-ступінчастою коробкою передач. Вона характеризується чудово підібраними передатними числами, надійною конструкцією та чіткою роботою.