Запчастини Renault Trafic 3 (2014-...)

Renault Trafic (Рено Трафік) – фургон класу «M». Дебют третього покоління моделі відбувся навесні 2014 року.

Попереднє покоління Trafic простояло на конвеєрі більше 10 років, а тому цілком очевидно, що необхідність глобальної модернізації фургона назріла і вимагала від Renault серйозної інженерної та дизайнерської роботи. І не тільки від них, оскільки до розробки автомобіля причетні також фахівці компаній Nissan та Opel, які випускають свої версії Traffic під іменами Primastar та Vivaro відповідно.

І робота справді була зроблена велика. Хоча, якщо говорити про дизайн, вона не має важливого значення, оскільки комерційна техніка, в першу чергу, цінується не за зовнішність, а за функціональність, практичність і універсальність. Тим не менш, решітка радіатора, оптика, кузовні панелі – все це зазнало перегляду та переосмислення. А щодо універсальності та функціональності, то за це несе відповідальність велика кількість версій Рено Траффік. Загалом їх близько 270, включаючи кілька варіантів довжини та висоти кузова, типу кузова, безліч комплектацій тощо. В результаті кожен зможе підібрати саме такий Трафік, який йому необхідний для вирішення робочих завдань.

Рушійною силою Renault Trafic виступає 1,6-літровий дизельний двигун із двома турбінами. Видає такий двигун 160 л. с. потужності, споживаючи в середньому не більше 6 літрів палива на подолання 100 км. шляху.

Renault Trafic (Рено Трафік) – мінівен класу «L». Дебют третього покоління моделі відбувся навесні 2014 року.

За 10 років виробництва друге покоління мінівена Трафік завоювало чималу популярність, як у Європі, так і в інших країнах. Головним чином, за свою практичність, надійність та комфорт. Однак це не означає, що французи не мали працювати над модернізацією моделі. Навпаки, почекавши деякий час, вони явили світові наступну генерацію Трафік, доклавши багато зусиль до того, щоб він став ще практичнішим і ще комфортнішим.

Але почалася робота таки з дизайну. Багато кузовні панелі Trafic зазнали ревізії. А якщо заглянути в салон мінівена, там можна виявити якісніші матеріали обробки, покращені по ергономіці сидіння, а також масу обладнання. Наприклад, мультимедійну систему, камеру заднього виду, ESP, парктроніки, електропакет, всіляке підсвічування, ніші для дрібних речей, підсклянники, подушки безпеки та багато іншого.