Запчастини Renault Lodgy (2013-...)

Renault Lodgy (Рено Лоджі) – 5- або 7-місний компактвен класу «L». Світова прем'єра моделі відбулася на автосалоні у Женеві у березні 2012 року.

Lodgy побудований на добре відомій платформі B0. Його передня підвіска типу McPherson із трикутними важелями запозичена у моделей Logan/Sandero, а задня така ж, як у Kangoo (з програмованою деформацією). Довжина компактвена складає 4,5 метра, а ширина його дорівнює 1,7 метра, що дозволяє використовувати автомобіль не тільки пасажирських перевезень. Сидіння другого ряду складаються у пропорції 1/3 та 2/3. А у разі демонтажу сидінь третього ряду, автомобіль можна використовувати і для транспортування габаритних вантажів, оскільки об'єм багажного відсіку модулюється в залежності від потреб: від 207 літрів у семимісцевій конфігурації до 2617 літрів у двомісній. Крім того, в салоні Lodgy є безліч відділень для зберігання дрібних предметів – до 30 літрів додаткового простору у 12 різних місцях.

У базовому оснащенні Рено Лоджі отримала лише найнеобхідніше обладнання, проте за додаткову плату покупець має можливість укомплектувати автомобіль тими пристроями та системами, які йому справді потрібні. Крім того, французи пропонують широкий вибір оригінальних аксесуарів, за допомогою яких автомобіль можна зробити ще більш практичним та функціональним. Список таких аксесуарів включає центральний підлокітник, вішалка за підголовником, багажник на дах, багажник для лиж, велосипедні стійки, переносний холодильник і т.д.