Запчастини Renault Duster (2010-2017)

Renault Duster (Рено Дастер) – компактний бюджетний кросовер з переднім або повним приводом, розроблений румунським підрозділом альянсу Renault-Nissan – Dacia. Автомобіль побудований на глобальній платформі Nissan B. Світова прем'єра моделі відбулася на автосалоні у Женеві у березні 2010 року.

Дастер схожий габаритами з Nissan Qashqai - 4,315 м завдовжки і 2,00 м завширшки. Водночас у кросовері використані й технології японського бренду. Так, версія з повним приводом оснащена автоматичним перерозподілом моменту, що крутить, по осях, ручним резервуванням половини крутного моменту для задньої осі і т. д. Крім того, Рено Дастер обладнаний системами ABS, EBV, електронним розподілом гальмівного зусилля і двома або чотирма подушками безпеки.

За практичність Duster у повсякденному використанні відповідає 205-міліметровий дорожній просвіт, кути в'їзду/з'їзду, рівні 30° та 35°, а також 475-літровий багажний відсік, об'єм якого зі складеними задніми сидіннями збільшується до 1636 літрів. При цьому автомобіль демонструє непогані для свого класу показники екологічності - 140 г/км у модифікації з переднім приводом та дизельним силовим агрегатом, та 150 г/км з повним приводом та турбодизелем.