Запчастини Renault Sandero (2009-2012)

Renault Sandero (Рено Сандеро) – передньопривідний хетчбек класу «B», розроблений бразильським підрозділом Renault на базі моделі Logan. Європейська прем'єра автомобіля відбулася у рамках Женевського автосалону у 2008 році.

Незважаючи на те, що Sandero трохи компактніший за Logan, багажний відсік хетчбека, об'ємом від 320 до 1200 літрів, дозволяє перевозити набагато габаритніші вантажі. При цьому автомобіль успадкував усе найкраще, ніж може похвалитися Logan, включаючи підвіску. Спереду на Sandero встановлений псевдо-McPherson з важелем трикутної форми, а ззаду Н-подібна вісь із програмованою деформацією, з'єднана з гвинтовими пружинами та вертикальними амортизаторами.

Renault Sandero Stepway (Рено Сандеро Степвей) – автомобіль для молодих та динамічних людей, тих хто прагне придбати автомобіль з вираженою індивідуальністю.

Кліренс Рено Сандеро Степвей порівняно з Sandero збільшено на 20 мм. Автомобіль отримав повну комплектацію позашляховика за винятком повного приводу - автомобіль передньопривідний.

Бампера та пороги захищені накладками. Колісні арки автомобіля розширені завдяки пластиковим накладкам. На передній частині Renault Sandero Stepway знаходяться значних розмірів повітрозабірники та затемнені фари.