Запчастини Renault Symbol (2009-2012)

Renault Symbol (Рено Сімбол) втілює в собі надійність, динамізм та красу. Фахівці Renault створили для Вас цей практичний автомобіль простим в обслуговуванні та легким у керуванні. Додавання третього бокового скла забезпечило чудовий огляд. Лінії силуету задньої частини створюють враження міцності та надійності. Воно посилюється заднім бампером, пофарбованим у тон кузова та характерними задніми ліхтарями.

Під час створення Renault Symbol компанія Renault використовувала весь свій досвід у сфері безпеки. Щоб гарантувати оптимальний захист водія та пасажирів, у седані Симбол застосовано численні рішення, починаючи з використання таких матеріалів, як метал із високою межею пружності. Вони забезпечують найвищу міцність салону, обмежуючи його деформацію, зокрема при лобовому зіткненні. Таким чином, посилена структура розрахована на запрограмовану деформацію у разі удару. Підрамник та передня поперечка також були оптимізовані. У разі бокового зіткнення захист водія та пасажирів автомобіля Symbol забезпечують бічні підсилювачі у передніх та задніх дверях. У серійній комплектації новий Рено Сімбол оснащується подушкою безпеки водія. Крім того, можливе встановлення подушки безпеки переднього пасажира. Система утримання оптимізована за допомогою ременів безпеки з піротехнічними натягувачами на передніх сидіннях. У передній частині ремені оснащені обмежувачами зусилля для покращення захисту грудної клітки. Залежно від версії, ці триточкові ремені доповнені системою регулювання по висоті, що дозволяє оптимізувати комфорт і утримання людини у разі зіткнення. Підголовники, що регулюються, спереду і ззаду розроблені для захисту шийних хребців від травмування у разі різкого удару ззаду. Така конфігурація сприяє правильній посадці, підтримує голову у зручному положенні.

За рівнем акустичного та вібраційного комфорту Renault Symbol займає найвище місце у своїй категорії. Використання ходової частини Clio II гарантує високу віброізоляцію салону. Завдяки спеціальним звукопоглинаючим матеріалам під панеллю приладів і за щитком приладів знижуються шуми і вібрації від силового агрегату в салоні. Додавання звукоізолюючих елементів, таких як панелі із щільного піноматеріалу, сприяє зниженню рівня шуму в кабіні автомобіля від аеродинамічних шумів та шумів, що виникають під час руху