Запчастини Renault Dokker (2013-...)

Renault Dokker (Рено Доккер) – передньопривідний комактвен класу «L». Світова прем'єра моделі відбулася на автошоу у столиці Марокко Касабланці у 2012 році.

Назва Dokker походить від англійського "dockworker" (докер, працівник портового складу), що повністю відповідає цільовому призначенню автомобіля. Це насамперед комерційний транспорт. Причому бюджетний, але при цьому практичний, функціональний і надійний. Dokker побудований на добре відомій платформі B0. Його передня підвіска типу McPherson із трикутними важелями запозичена у моделей Logan/Sandero, а задня така ж, як у Kangoo (з програмованою деформацією).


 Renault Dokker (Рено Доккер) – передньопривідний фургон класу «M». Світова прем'єра моделі відбулася на автошоу у столиці Марокко Касабланці у 2012 році.

Dokker Van цілком може претендувати на звання одного з найпрактичніших автомобілів у своєму класі, оскільки здатний перевозити двох пасажирів та 600 кг вантажу. Об'єм багажного відсіку становить 3,3 куб. м, а довжина вантажної платформи дорівнює 1,9 метра. Завдяки системі Easy Seat переднє пасажирське сидіння складається, збільшуючи довжину салону до 2,42 метра. Якщо пасажирське крісло повністю демонтувати, корисний об'єм багажника Dokker Van збільшиться до 3,9 куб. м., а довжина навантаження – до 3,1 метра.